W ruchu od najmłodszych lat

Jeszcze do niedawna dzieci “przesiadały się” z głębokich wózków do spacerówek, a następnie otrzymywały swoje pierwsze, trójkołowe rowerki, na których mogły samodzielnie, chociaż pod czujnym okiem rodziców, przemierzać miejskie chodniki. Dziś, kiedy coraz większą popularnością cieszą się hulajnogi, nawet najmłodsze maluchy mogą zacząć swoją przygodę z tymi jednośladami, i to jeszcze zanim nauczą się dobrze chodzić. 

Hulajnoga już od pierwszego roku życia?

Tak jak rowery mają swoje trójkołowe wersje, tak na rynku dostępna jest trójkołowa hulajnoga. Model Scootandride Highwaykick 2w1 ma tę zaletę, że w kilka chwil możemy zamienić go na jeździk. Dzięki temu jest to sprzęt na lata i mogą z niego korzystać już roczne maluchy.

Jeździk może służyć najmłodszym dzieciom, kiedy jeszcze nie potrafią dobrze chodzić. Jest świetnym dodatkiem na spacerach, żeby naturalnie uczyć malucha aktywnego wypoczynku. Dzieci mają w sobie bardzo dużo ciekawości, a ten model pozwala im być bliżej świata niż wózek.

Pierwsza, prawdziwa hulajnoga.

Co prawda trójkołowa, ale już coraz bliżej jej do jednośladu. Model Scootandride highwaykick 2w1 – tanio kupisz na portalu bee.pl w kilka sekund może zmienić się z jeździka w hulajnogę, z której mogą korzystać większe dzieci. Wciąż jest w pełni bezpieczna i nie przewróci się, kiedy dziecko jeszcze nie umie prawidłowo balansować ciałem, a jednocześnie staje się już namiastką “dorosłego” sprzętu.

 

Podsumujmy.

Jeździk i hulajnoga w jednym to uniwersalny sprzęt z wieloma zaletami:

– z łatwością można go dopasować do wieku dziecka;

– jest lekki, waży niespełna 3 kg, zatem można go zabrać na spacery i wycieczki bez obaw, że trzeba będzie go dźwigać;

– trójkołowa konstrukcja chroni przed przewróceniem;

– brak niebezpiecznych krawędzi i ostrych elementów;

– ma regulowaną wysokość siedziska i kierownicy;

– do zmiany z jeździka w hulajnogę (lub odwrotnie) nie potrzeba narzędzi;

– hamulec w tylnym kole;

– duży wybór kolorów.

Hulajnoga Scootandride Highwaykick 2w1 zdobyła kilka wyróżnień na międzynarodowych targach i spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, zatem nawet kupując tę hulajnogę dla swojego dziecka lub na prezent, można być pewnym, że daje się świetny sprzęt, który posłuży lata.

About the Author

You may also like these