Scootandride highwaykick 2w1 – jedno urządzenia, dwa zastosowania

Hulajnogi obok rowerów to najchętniej wybierane środki transportu dla dzieci. Wielu rodziców już w okolicy pierwszych urodzin zastanawia się jaki sprzęt wybrać dla swojej pociechy. Tradycyjne hulajnogi nie do końca nadają się dla tak małych dzieci, które przecież dopiero co nauczyły się chodzić. Doskonałym pomysłem dla maluchów będzie Scootandride highwaykick 2w1 (bezkompromisowa jakość i profesjonalna obsługa – sklep online)

Hulajnoga i jeździk w jednym urządzeniu

Obecnie jazda na hulajnodze pomaga dorosłym w swobodnym przemieszczaniu się. Dla rodzin jest za to świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu. Jazda na hulajnodze to wielka frajda, ale także nauka. Dzieci uczą się łapać na niej równowagę, kontrolować prędkość, hamować. Hulajnoga Scootandride Highwaykick 2w1 posiada trzy koła, dzięki czemu będzie doskonała już dla dwulatków. Po co więc kupować ją rocznemu dziecku? Jak sama nazwa wskazuje Scootandride Highwaykick 2w1 to nie tylko hulajnoga, ale także jeździk. Sprzęt można modyfikować bez użycia narzędzi. Posiada regulowaną wysokość siedziska, a najniższa pozycja jaką można ustawić, dostosowana jest do wzrostu maluchów stawiających pierwsze kroki (22,5 cm). Dzięki temu już najmłodsze dzieci mogą cieszyć się z poruszania się, poznając ruchy, które w przyszłości pomogą im w nauce jazdy na rowerze.

Sprzęt rosnący razem z dzieckiem 

Scootandride Highwaykick 2w1 to sprzęt, który rośnie razem z dzieckiem i towarzyszy mu przez kilka lat. Producent jako docelową grupę odbiorców wybrał dzieci od pierwszego do piątego roku życia. Należy jednak pamiętać, że wiele zależy od wagi i wzrostu użytkownika. Jeździk bez problemu utrzyma ciężar do 20 kilogramów, hulajnoga do 50. Sprzęt waży tylko 2,8 kg, łatwo rozkłada się na dwie części, dzięki czemu zajmuje mało miejsca na przykład w bagażniku. Poza szybkim mechanizmem zmiany funkcji Scootandride posiada także:

– regulację siedziska (trzy wysokości),

– regulację kierownicy (trzy wysokości),

– system safety-pad (podkładka bezpieczeństwa, która zapobiega między innymi przewróceniu się na nierównym terenie czy zablokowaniu kół).

Scootandride Highwaykick 2w1 to bezpieczna i świetna opcja dla rodziców, którzy chcą, by już najmłodsze pociechy cieszyły się z nauki jazdy na jeździku oraz hulajnodze.

About the Author

You may also like these