Go to content
  • Kafejka Stu Pociech działa na ulicy Freta w Warszawie. Wystarczy przyjść i być.
  • Wegańskie jedzenie nie tylko dla wegan. Na Kruczej 23/31 w Warszawie. Lokal Vegan Bistro zaprasza. Smacznego!
  • hipopatam i świnka
    Dobrana para!
  • Żółw czy wiewiórka? Które z nich powinno się znaleźć na okładce notesu. Wybieraj!

Spółdzielnia MaM

Telefon: 
795 968 555

Spółdzielnia MaM oferuje upominki firmowe i materiały konferencyjne. Projektujemy i szyjemy torby, etui (na telefon, na tablet, na laptop), okładki na kalendarze, kosmetyczki, biżuterię….  Najczęściej stosujemy filc, a także bawełnę, eko-skórę, drewno.

Wyróżnikiem naszych kolekcji są piękne, nasycone kolorem hafty. Często używamy wzorów inspirowanych sztuką ludową. Do znakowania produktów stosujemy także wszywkę żakardową, sitodruk, grawerowanie.

Dobra jakość  - z Polski

Stawiamy na jakość i podkreślamy nasze polskie korzenie. Każdą rzecz wykonujemy ręcznie, dbamy o każdy szczegół. Chcemy, aby nasze torby i etui były wyjątkowe i długo dobrze służyły oraz sprawiały radość swoim nabywcom.

Zwracamy uwagę, aby wykorzystywane przez nas materiały były najwyższej jakości i pochodziły od polskich producentów. Stosujemy także materiały pochodzące z recyklingu (na warsztatach).

Każdy produkt jest uszyty i wykonany ręcznie przez konkretną kobietę w Polsce. Jako polski producent należymy do grona firm, które zostawiają Polski Ślad.

Nasze produkty to dobra jakość i ciekawy design. Wybierając produkty Spółdzielni, wspierają Państwo polskie rzemiosło i drobny polski przemysł.

Współpracujemy z biznesem, z organizacjami pozarządowymi i z samorządem.

Jak kupić?

Prowadzimy sklep internetowy www.spoldzielniamam.pl w którym można zakupić gotowe torby, etui, kosmetyczki, biżuterię, itp.

Ofertę kierujemy głównie do firm i instytucji. Każde zamówienie firmowe jest realizowane indywidualnie – od etapu projektu po uszycie dostosowujemy produkt do oczekiwań klienta. Najczęściej szyjemy torby i etui z logo na prezenty dla klientów lub pracowników firm.

Warsztaty

Prowadzimy warsztaty dla dzieci i dla dorosłych: z tworzenia biżuterii, ozdób świątecznych, przytulanek dla dzieci, makramy i in.

Wizyty studyjne

Zapraszamy na wizyty studyjne do spółdzielni socjalnej, w której przyszli spółdzielcy dowiedzą się, jak wygląda prowadzenie takiej firmy od środka.

Kilka słów o nas

Spółdzielnia MaM powstała w 2011 r. Chciałyśmy zacząć pracę na własne konto, we własnej firmie. Dziś Spółdzielnię MaM tworzy kilka kobiet z pasją.

Jesteśmy przedsiębiorstwem ekonomii społecznej. Zysk z działalności gospodarczej inwestujemy  w realizację celów społecznych.

Nasi klienci to firmy dokonujące społecznie odpowiedzialnych zakupów. Zapraszamy!