Go to content
  • Kafejka Stu Pociech działa na ulicy Freta w Warszawie. Wystarczy przyjść i być.
  • Wegańskie jedzenie nie tylko dla wegan. Na Kruczej 23/31 w Warszawie. Lokal Vegan Bistro zaprasza. Smacznego!
  • hipopatam i świnka
    Dobrana para!
  • Żółw czy wiewiórka? Które z nich powinno się znaleźć na okładce notesu. Wybieraj!

Fundacja Be Proactive

Telefon: 
795 434 002

Fundacja Be Proactive łączy ludzi do działania.Jesteśmy czterema przedsiębiorczymi kobietami, które uwielbiają wspierać innych w realizowaniu marzeń. Dajemy konkretne narzędzia, wiedzę i umiejętności, aby pomysły przekształcać w rzeczywistość.
Tworzymy metody wspierające rozwój lokalnych społeczności.Zależy nam na tym, aby więcej osób wspólnie rozwijało swoją proaktywność, przejmowało inicjatywę i realizowało projekty. Od 4 lat realizujemy działania, w których wzięło udział ponad 500 osób (kobiet, uczniów szkół podstawowych, dzieci oraz maluszków w wieku 1-3 lat) w 6 miejscowościach (Warszawa, Kraków, Białystok, Rzeszów, Nadarzyn, Piaseczno).

Klub Przedsiębiorczych Mam wspiera mamy, które chcą łączyć rozwój zawodowy i macierzyństwo. Organizujemy spotkania, na których mamy zamieniają swoje marzenia w projekty i realizują je krok po kroku.Podczas 2-godzinnych warsztatów mówimy o swoich wyzwaniach i problemach, a następnie w czasie burzy mózgów znajdujemy na nie rozwiązania. Dzielimy się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami.
W naszym Klubie mamy zyskują wiarę w siebie, odwagę do działania, motywację oraz cenne rady i kontakty.
 
Aktualne informacje o Klubie znajdziesz na:
www.klubprzedsiebiorczychmam.pl
www.facebook.com/klubprzedsiebiorczychmam