Go to content
  • Kafejka Stu Pociech działa na ulicy Freta w Warszawie. Wystarczy przyjść i być.
  • Wegańskie jedzenie nie tylko dla wegan. Na Kruczej 23/31 w Warszawie. Lokal Vegan Bistro zaprasza. Smacznego!
  • hipopatam i świnka
    Dobrana para!
  • Żółw czy wiewiórka? Które z nich powinno się znaleźć na okładce notesu. Wybieraj!

Spółdzielnia Fajna Sztuka

Adres email: 
Telefon: 
600 176 283

Obraz, dźwięk i interakcja – to najważniejsze elementy nowoczesnego przekazu informacji. Wykorzystanie formy reklamy wideo, fotografii, czy wizualizacji pozwala na znaczące zwiększenie zysków ze sprzedaży produktu, czy wykreowanie pożądanego wizerunku firmy bądź organizacji. Materiał filmowy, fotograficzny lub graficzny nie musi być drogi w realizacji. Liczą się w nim głównie ciekawy, kreatywny pomysł i rzetelna realizacja. Te dwa czynniki skutecznie przyciągają uwagę docelowych klientów i stworzą pozytywne skojarzenia z działalnością firmy.
Misją Spółdzielni jest takie wykorzystanie nowoczesnych technologii audiowizualnych, aby w prosty lecz nieszablonowy sposób przedstawić to, co jest najbardziej wartościowe w ludziach, ideach i przedmiotach.
Spółdzielnia Socjalna "Fajna Sztuka", zajmuje się świadczeniem usług/sprzedażą produktów z dziedzin takich, jak: produkcja i postprodukcja filmowa, realizacja filmowa, realizacja projektów multimedialnych, fotografia oraz grafika komputerowa i animacja. Działalność Spółdzielni koncentruje się głównie na obszarze reklamy, marketingu i Public Relations. Spółdzielnia uczestniczy w projektach niekomercyjnych i artystycznych, ponieważ dla tworzących ją osób, projekty takie są ważną częścią działalności i samorealizacji.
Ważna jest dla nas wartość społeczna realizowanych przez nas projektów, dlatego chętnie współpracujemy z przedsiębiorstwami, które wspierają rozwój swojego otoczenia, np. poprzez działania na rzecz środowiska naturalnego i lokalnej społeczności, czy inwestowanie w zasoby ludzkie.
Jako przedsiębiorstwo społeczne, chętnie współpracujemy z organizacjami pozarządowymi (III sektor) oferując, między innymi, różne formy promocji zasobów kulturowych, historycznych i przyrodniczych regionów, w których te organizacje działają.
Cechuje nas świeże spojrzenie i entuzjazm. Każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny, dobierając ekipę fachowców i sposób pracy do specyfiki projektu.
Wykorzystujemy nowoczesne technologie i śledzimy najświeższe trendy w branży audiowizulnej, dlatego:

  • realizujemy filmy w technice DSLR HD (kinowa jakość materiałów filmowych w przystępnej cenie),
  • realizujemy materiały audiowizualne w stereoskopowej technologii S3D (filmy do oglądania w okularach 3D)
  • korzystamy z mediów społecznościowych (działania na Facebooku, filmy viralowe),
  • dbamy o odpowiednią oprawę poligraficzną.